Техніка
Головне:
Техніка

Одеська ОДА фінансуватиме пілотний проект по відновленню зрошення

голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький

Міністерство аграрної політики і продовольства України спільно з Одеською обласною державною адміністрацією планують, в рамках пілотного проєкту, виділити кошти на реконструкцію та капітальний ремонт меліоративної системи Одещини.

Про це зазначили на спільному брифінгу Міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко та голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації.

«Одеська ОДА бере на себе фінансування виготовлення проектно-експертної документації, а це сума в 6,5 млн грн, що дозволить підготувати і проекти, і експертизу, а кошти, які надійдуть з державного бюджету допоможуть в цілому реалізувати пілотний проект по відновленню систем зрошення», – зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Також він відзначив, що Одещина –  найбільша за територією область, крім того, регіон має особливу та унікальну специфіку: знаходиться між річками Дунаєм і Дністром, має найбільші озера, в південній частині розташований Буджакський степ, поруч море.

«Усе це – може стати дуже потужним чинником, який сприятиме не тільки вирощуванню овочевих та інших культур на зрошенні, а й сприятиме наприклад, розвитку гастротуризму, створенню нових підприємств і додаткових робочих місць», – додав Сергій Гриневецький.

Нагадаємо, Уряд передав зрошення та дренаж під управління Мінагрополітики.

Журнали