Техніка

«Нива Переяславщини» вдосконалює транспортну логістику

Традиційно наприкінці кожного року інженерна служба Групи компаній «Нива Переяславщини» оцінює транспортний парк, завантаженість машин і механізмів, аналізує логістику й визначає потребу у придбанні нової техніки. Так, у грудні 2021 року вирішили посилити транспортне забезпечення.

Про це повідомляє прес-служба Групи на своїй Фейсбук-сторінці.

«Різноплановість роботи компанії, потреба обслуговувати одночасно сільськогосподарські роботи, перевезення зерна, транспортування тварин, комбікорму, доставку м’ясних виробів до магазинів, забезпечення потреб м’ясопереробки й сотні виробничих завдань, змусило ще раз подумати про логістику наших транспортних перевезень. Тому керівництво компанії підтримало пропозицію щодо придбання трьох машин Scania. За майже 25 років роботи ми випробували авто різних виробників, але вподобали саме ці машини», – зазначає головний інженер компанії Олександр Онищенко.

За його словами, машини Scania маневрені, комфортні, зручні в користуванні та надійні в експлуатації.

«Чекали ми машини значно раніше, але в перший місяць війни отримали повідомлення від виробника, що деякі запчастини до цієї машини виробляються на території України, де йдуть військові дії. Тоді ніхто не знав, як розгортатимуться події, й сумнівів було багато, але дві машини ми уже отримали, решту – чекаємо», – додає головний інженер.

Нагадаємо, «Нива Переяславщини» оптимізує виробництво завдяки власній сервісній службі.