Техніка

Нові прес-підбирачі Pöttinger Impress в’яжуть міцніші рулони

Нові прес-підбирачі Pöttinger Impress в’яжуть міцніші рулони

З жовтня цього року, компанія Pöttinger пропонує оновлену лінійку рулонних прес-підбирачів, які за багатьма ознаками є найкращими на ринку. Перевірені вузли, такі як підбирач, ротор Liftup та різальний механізм на 32 ножі, лишили без змін. Однак у моделях Impress тиск пресування збільшили на 20%, і тепер можна отримувати міцніші й важчі рулони. 

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer

«Усього виробник пропонує дві моделі зі сталою камерою (Impress 3130 F Master Та 3130 F Pro), а також три моделі зі змінною камерою. За оснащенням і функціоналом моделі також сильно відрізняються: клієнт може обрати найпростішу машину для невеликих обсягів роботи або ж професійну версію, з якою можна надавати послуги впродовж усього сезону. У різних моделях діаметр рулонів може становити 1,3; 1,55 і навіть 1,85 м. Повністю новий блок обв’язування має максимальну ширину 1,4 м» – йдеться у публікації.

Додається, що залежно від моделі пропонується обв’язування плівкою або сіткою — залежно від того, який матеріал встановлено. Також є можливість замовити версію, де в блок обв’язування одночасно встановлюють плівку й сітку, і за потреби можна швидко обирати потрібний. Рулони з плівкою або сіткою важать більше як 50 кг, тому для їх установлення в робочий блок опційно пропонується спеціальний допоміжний пристрій. Також серед додаткового обладнання — світлодіодне освітлення для технічного обслуговування, модуль подачі повітря під тиском для очищення машини, датчики вологості для визначення стану кормів.

З моделями Impress Pro пропонується новий блок керування Power Control 3.0. За бажанням можна встановити систему камер з окремим 10-дюймовим дисплеєм, куди можна одночасно виводити зображення з чотирьох камер. Обмотування рулонів у захисну плівку також було вдосконалено: переробили натяжний, фіксувальний і відрізний пристрої. У результаті краї плівки не заважають транспортуванню й зберіганню, а між шарами плівки видаляється зайве повітря, щоб зберегти якість кормів.

Читайте також: Pöttinger модернізував рулонні прес-підбирачі Impress