Овочі-Ягоди-Сад

Нова сортувальна машина Grimme WG 900 працює більш ефективно та делікатно

Стрічкова сортувальна машина Grimme WG 900, призначена для роботи з картоплею та цибулею, має більшу площу сортування, меншу висоту падіння та систему швидкої зміни стрічок.

Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

« Завдяки оптимізованому розташуванню сортувальної гумової сітчастої стрічки корисна площа сортування була збільшена на 15% в порівнянні з попередньою моделлю. Однак, загальна довжина сортувального транспортера залишилася колишньою, тому можна використовувати сортувальні стрічки попередньої моделі» — йдеться у повідомленні.

При цьому висота падіння з сортувального транспортера на відвідний транспортер зменшилася на 60 мм.

Завдяки системі  швидкої заміни транспортерів QuickConnect, економиться до 70% часу в порівнянні з традиційним системами. 

Завдяки постійному контакту нового ексцентрикового подбівальника з гумовою сітчастої стрічкою сортувального транспортера створюється рівномірний хвилеподібний рух стрічки, що значно підвищує ефективність сортування. Крім того, в результаті постійного контакту ексцентрикового подбівальщіка продукт дбайливо піднімає з чарунок стрічки в разі його застрягання.

Новий відвідний транспортер шириною 800 мм забезпечує передачу відсортованого врожаю на наступні транспортери без звуження потоку. Для більш простий інтеграції в лінію для завантаження сховища служить нова, опциональна, що регулюється по висоті ходова частина.

Читайте також:Продажі техніки для картоплярства зросли до рівня 2008 року

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!