Техніка

Nissan відновлює постачання в Україну запчастин і моторних олив

Компанія Ніссан Мотор Україна продовжує постачати в Україну запчастини, моторні оливи й аксесуари з європейських складів. Ця подія стала ще одним важливим етапом на шляху відновлення повноцінної роботи компанії з початку повномасштабної війни в Україні.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

На початку відновлення операційної діяльності Ніссан Мотор Україна, дилерська мережа компанії працювала з складом запчастин, які були завезені в Україну до 24 лютого. У той же час, неабиякий попит на технічне обслуговування та ефективна робота українського представництва з європейською штаб-квартирою Nissan, дозволили налагодити постачання до України запчастин, моторних олив, витратних матеріалів і аксесуарів у значно більшому обсязі з європейських складів.

Окрім цього, для клієнтів діють дуже вигідні умови на сервісне обслуговування автомобілів. Усі рекомендовані роздрібні ціни в дилерській мережі на запчастини, оливи та витратні матеріали зафіксовано за курсом 33 гривні за 1 євро. Також, завдяки відновленню постачань з європейських складів, в Україну розпочалися поставки оригінальних аксесуарів, ціни на які так само зафіксовані.

Разом з тим зауважують, що дилерська мережа компанії Nissan в Україні працює практично у всіх регіонах, де є дилери Nissan. Навіть у Харкові, в якому ще нещодавно точилися бої. Виключенням, де тимчасово поки не працюють дилери Nissan, є Миколаїв, Херсон, Краматорськ і Маріуполь.

Для клієнтів, які виїхали за межі України на своєму Nissan, продовжує діяти загальноєвропейська гарантія.

Нагадаємо, «Цеппелін Україна» доставила всі вантажі, що зберігалися в Європі.