Техніка

Німецький виробник створив Bluetooth-адаптер для сівалок та розкидачів добрив

Німецький виробник сільгоспмашин Amazon оснастить розкидачі добрив і сівалки адаптером Bluetooth. Нова функція покликана полегшити комунікацію між користувачем і машиною.

Про це повідомляє mechaman.nl.

Дані з додатка mySpreader і додатки mySeeder можна передавати безпосередньо на відповідну машину через Bluetooth. Таким чином, карти завдань завантажуються негайно.

Перевага Bluetooth-з’єднання полягає в тому, що обмежена дальність дії мобільного зв’язку більше не є перешкодою для передачі даних.

Крім того, використовуваний смартфон не вимагає підписки на мобільні дані. Недоліком в цьому випадку є те, що додатки Amazone можна оновлювати тільки за допомогою бездротового підключення.

Довідка

Amazone – німецька компанія, що займається виробництвом розкидачів мінеральних добрив, сівалок, агрегатів активного обробітку ґрунту (роторні культиватори і ротаційні борони), агрегатів пасивного обробітку ґрунту (дискові культиватори і борони) обробітку ґрунту, сівалок точного висіву і обприскувачів для захисту рослин. Підприємства компанії розташовані в Німеччині, Франції та Росії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!