Техніка

NGR Group про ціну на широкозахватні дощувальні машини URAPIVOT

NGR Group про ціну на широкозахватні дощувальні машини URAPIVOT

Зрошення в Україні заходиться на стадії гібернації, але завдяки державній підтримці переживає стадію Ренесансу. Широкозахватні дощувальні машини – саме те сільскогосподарське обладнання, яке найефективніше та найекономніше справляється з місією поливу саме полей великих розмірів. З чого складається ціна на широкозахватні системи іригації? Відповідь від іспанських лідерів виробників систем поливу широкозахватного типу бренду URAPIVOT.

  

Зрошення в Україні відновлюється з очевидних причин: аграрна держава може помножити свої прибутки вдвічі або навіть втричі, завдяки одноразовій інвестиції, що окупиться за 2-3 роки та прослужить десятиріччями. Отже інтерес до іригаційних систем цілком природній та логічний – будь який фермер може збільшити свій врожай вже наступного сезону. Держава робить все можливе із свого боку для підтримки розвитку сільського господарства завдяки індустріальному поливу земель.

 
Але кожен аграрій, що ставить за мету зрошення своїх угідь, задається цілою низкою питань – одне з найважливіших: Скільки коштує широкозахватна дощувальна машина? Яка ж ціна фронтальної чи кругової системи зрошення? З чого вона складається?

 
Партнер компанії NRG Group /UA/, Chamsa Irrigazione, що спеціалізується на розробці та виробленню широкозахватних дощувальних машин вже 40 років, добре підсумувала фактори, які впливають на ціноутворення систем іригації типу Півот – або широкозахватних зрошувальних систем. Нижче приводимо основні пункти із цього інформативного та експертного джерела.

 
По перше, важливо розуміти, що широкозахватні дощувальні машини в багатьох випадках робляться на замовлення під конкретні поля, культури, клімат, задачі. Отже багато таких систем мають різну висоту, довжину, повороткість, мобільність, конструкцію і тд. Тобто перша аксіома – ціна такої системи буде сумою різних елементів, які вираховуються індивідуально, беручи до уваги цілу низку параметрів, серед яких головні перераховані нижче:

 
1.    Схема-план земельної ділянки з вказанням:

·      розташування джерела води,
·      розташування джерела електрики,
·      та підйомів і нерівностей поверхні.
 
2.    Важливо зазначити розмір та форму земельної ділянки.

Саме форма полей визначає тип системи, яка підходить більше за все:

·      Фронтальна широкозахватна дощувальна мишина 
·      Кругова система зрошення
·      Комбінована установка /Іподромного типу/ і тд.

Також, виходячи саме з цих параметрів, інженери Chamsa Irrigazione мають нагоду визначитися з системою зупинки та розвороту: чи потрібна система
 
·      SIS /stop-in-slot, або система запрограмованої зупинки/ або
·      автоматичного розвороту
 
Ці дані також допоможуть дійти висновку, чи потрібно облаштовувати таку машину далекоструминним кінцевим водометом /кінцевою гарматою/ з метою збільшення зрошувальної площі.
 
І зрозуміло, що саме від розмірів поля, що треба поливати, залежить розмір самої машини та кількість спринклерів.
 
3.  Данні про витрату води та тиск допоможуть експертам розробникам визначитися з діаметром головної системи трубопроводів, а також сприятимуть з’ясуванню необхідності встановлення спринклерів низького тиску.
 
4. Тип ґрунту та його орографія. 

 

Ці показники важливі для наступних інженерних рішень:
 
·  Колеса, які будуть використовуватися для широкозахватної машини, залежать від цього фактору; стандартні колеса або високі флотаційні колеса.
 
·  Спираючись на тип ґрунту та орографію, з’ясовується доцільність встановлення розприскувачів, які розповсюджують воду по більшій площі, для полегшення фільтрації і запобігання стікання.
 
·  Якщо ґрунт має глиняну фактуру, то розробники можуть рекомендувати так званий «пакет сухої гуми», що складається з розширення випускних спринклерів над колесами позаду щодо напрямку руху, так, щоб колеса завжди їхали по сухій землі – перешкоджаючи застряганню в колії.
 
5.    Культури, які планується вирощувати.

 

Від цих даних залежить водозабір а також висота кліренсу іригаційної конструкції – так, на деякі культури, як наприклад цукрова тростина, потрібні системи заввишки 4+ метри, коли стандартна висота – 3.15-3.25 метрів.
 
6.  Нерівність та рельєфність поля.

 

Якщо площа ділянки нерівна, то інженери застосують в конструкцію такої широкозахватної дощувальної машини регулятори тиску, щоб гарантувати однаковий рівень витрати на всіх розприскувачах, незалежно від рівня землі.
 
7.  Доступність електроенергії.

 

Якщо її немає, необхідно розглянути покупку дизельного генератора для енергозабезпечення автоматичних систем зрошення.
 
8.  Ситуація з водозабезпеченням на ділянці.

 

В залежності від відстані до водного резервуара та його інших показників, таких як глибина, площа, розташування у відношенні до поля та ін. інженерна команда розраховує параметри електричної або дизельної мотопомпи для поливу та зрошення для даної системи зрошення та комплекту труб для подачі води до ДНС.
 
9. Вітряність як фактор для розробки індивідуальної моделі широкозахватної дощувальної машини. В разі, коли ваша сільськогосподарська ділянка розташована в зоні, яка відкрита для вітрів, розробники систем іригації повинні знати про це, для того щоб оснастити таку модель спеціальними проти-вітряними рішеннями. Наприклад, на вітряних полях використовуються системи, що розташовують спринклери ближче до землі – так само як і для низьких культур – для того, щоб мінімізувати випаровування та розбризкування води під дією вітрів. Також такі системи можуть бути додатково оснащені так званою якірною системою, що надає більшої стабільності та стійкості зрошувальній конструкції.

Зрозуміло, що це не вичерпний лист всіх факторів, що впливають на формування ціни на широкозахватні дощувальні машини. Але для вичерпної інформації аграрію потрібно звернутися до спеціалістів, які виходячи з цих та низки інших параметрів складуть індивідуальну комерційну пропозицію та розроблять схему іригації. Ця послуга абсолютно безкоштовна в професійних компаніях рівня NRG group UA, отже чим раніше фермер чи власник господарства зробить запрос на розрахунок, тим скоріше він буде мати уявлення про фінансові, часові та людські затрати, які чекають господарство для можливості помножити врожаї вдвічі-втричі вже наступного сезону.
 
Лізинг від партнерів з вигідними умовами допоможе навіть молодим аграрним компаніям зробити цю необхідну інвестицію, що окупається за 2-3 роки, та слугує протягом десятирічь.
 
Телефонуйте для отримання консультації та схеми зрошення на Ваші поля вже сьогодні 044 225 25 20. Безкоштовно, швидко та професійно.

 

nrg-group.ua

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!