Техніка

New Holland Agriculture придбає ґрунтообробний та посівний підрозділ компанії Kongskilde Agriculture

New Holland Agriculture придбає ґрунтообробний та посівний підрозділ компанії Kongskilde Agriculture

Компанія New Holland Agriculture оголошує про придбання підрозділу Grass and Soil, який спеціалізується на виробництві сільськогосподарського обладнання компанії Kongskilde Industries, яка входить до складу Danish Group Dansk Landbrugs Grovvareselskab.

Про це повідомляє прес-служба New Holland Agriculture.

Вищезазначений бізнес займається розробкою, виробництвом та збутом ґрунтообробного та посівного обладнання, а також техніки для заготівлі сіна і кормів під декількома торговельними марками включаючи Kongskilde, Överum та JF.

При цьому Kongskilde продовжить свою діяльність через власні торговельні підрозділи та існуючу мережу своїх дилерів та імпортерів, забезпечуючи безперервне обслуговування своїх клієнтів.

Це придбання дозволить значно розширити асортимент техніки New Holland ґрунтообробним та посівним обладнанням, а також поповнити лінійки техніки для заготівлі сіна і кормів.

«Придбання підрозділу, який займається виробництвом обладнання для обробітку ґрунту, посіву, заготівлі сіна та кормів для Kongskilde дозволяє розширити асортимент сільськогосподарської техніки компанії New Holland Agriculture ще однією ключовою модельною лінійкою», ‒ зазначив бренд-президент New Holland Agriculture Карло Ламбро.

Він додав, що поки що мережа дилерів та імпортерів Kongskilde залишатиметься ключовою точкою комунікацій для їхніх клієнтів.

«Ця угода забезпечує можливості росту і створює потужну платформу для розвитку бізнесу Kongskilde та її брендів з поступовою інтеграцією відповідної продукції в модельну лінійку техніки New Holland», ‒ наголосив Карло Ламбро.  

Як зазначається в повідомленні, в рамках цього придбання повинна відбутись передача активів, пов’язаних із діяльністю підрозділу, який займається виробництвом обладнання для обробітку ґрунту, посіву, заготівлі сіна та кормів у структурі Kongskilde Industries.

Зокрема, це два заводи: в Польщі та Швеції, а також виробничі потужності в Європі, на Близькому Сході та в Африці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та в регіонах Північноамериканської зони вільної торгівлі (NAFTA).

Завершення транзакції залежить від різних умов, у тому числі від отримання регуляторних погоджень.

Довідка

New Holland – провідний міжнародний бренд, який є лідером ринку сінозаготівельної та іншої сільськогосподарської техніки в Північній Америці.

New Holland Agriculture є торговельною маркою компанії CNH Industrial N.V. ‒  світового лідера у сегменті основних засобів виробництва, яка виготовлює широкий спектр техніки, представленої на всіх глобальних ринках.
                     
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!