Техніка

Названо «Трактор року 2022»

Названо «Трактор року 2022»

На італійському сільськогосподарському ярмарку Eima в Болоньї вручили нагороду «Трактор року». У 4 категоріях брали участь не менше 14 різних тракторів від 11 марок.

Про це повідомляє Landbouwleven.

Головним переможцем став John Deere 7R 350 AutoPowr. Журі відзначило бортові технології, можливості автоматизації, простору кабіну з якісною та комфортною обробкою та відмінні характеристики машини. Зокрема, технологія керування Active Command Steering та технологія збирання противаг EZballast до 1700 кг. 

Кращим універсальним трактором року було названо John Deere 6120M AutoPowr. Було відзначено безступінчасту трансмісію, коротку колісну базу 2400 мм за максимально допустимої робочої ваги 10.5 тонни і новітні технології точного землеробства.

Кращим спеціалізованим трактором став Reform H75 Pro. Він має низький центр ваги, гідростатичну трансмісію та можливість одночасної роботи з 2 агрегатами.

Модель розроблена для забезпечення безпеки та продуктивності в гірській місцевості. Переможцем у категорії «Екологічний» став New Holland T6.180 Methane Power. Цей трактор є першим комерційно доступним рішенням для більш стійкого сільського господарства. Шестициліндровий двигун FPT, що працює на стисненому природному газі, забезпечує ту ж продуктивність, що й дизельна версія T6.180.

Метановий двигун дозволяє економити кошти на вартості пального, спрощує вихлопну систему та зменшує викиди шкідливих речовин.

Читайте також: Продажі тракторів у світі зростають рекордними темпами