Техніка

Назвали перспективні технології застосування дискових знарядь

Утримання вологи в посушливих регіонах Півдня України стає обмежувальним чинником. Тому перехід господарств на мінімальні технології ґрунтообробітку і, відповідно, застосування дискових знарядь стає потребою часу.

Про це зауважує журнал The Ukrainian Farmer.

Застосовуючи дискові знаряддя за мінімальних технологій ґрунтообробітку, насамперед варто враховувати цілі та завдання фермера й подбати про утримання вологи в ґрунті. Тому важливим чинником якості й ефективності застосування всієї технології вирощування сільгоспкультур стає правильний вибір дискових агрегатів. Позитивно впливає й постійне вдосконалення та розвиток дискових борін, що дозволяють якісніше й продуктивніше розробляти ґрунти. Особливо вагомими аргументами для застосування цієї техніки є її незначне зношення та висока продуктивність у разі використання її на великих площах.

Сприяє універсалізму та гнучкому підходу до їх застосування й широкий спектр роботи в ґрунті, починаючи від неглибокого шару в 3-8 см і до глибини у 25 см. Тому вдумливе та правильне застосування дискових знарядь у різних технологіях обробітку ґрунту забезпечує чудові результати.

Раніше ми повідомляли, за яких умов застосування дискового знаряддя є найбільш доцільним.

Нагадаємо, компактні дискові борони можуть працювати на швидкості до 18 км/год.