Техніка

Навантажувач Weidemann T4512 працює безвідмовно, - досвід

Телескопічний навантажувач Weidemann T4512

Фермер-овочівник Олександр Костіц, який господарює на Півдні, для оптимізації процесів використовує телескопічний навантажувач Weidemann моделі T4512 і обслуговує його власними силами.

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

«Після першого ТО на відмітці 25 мотогодин зробили ще одне, коли відпрацювали 250 мотогодин, і на кінець вересня машина була готова обслуговуватись ще раз, бо напрацювання становило майже 500 мотогодин. Конструкція навантажувача досить продумана, обслуговується легко, доступ до всіх частин двигуна і точок змащування простий. За час експлуатації ніяких нарікань на технічну частину не виникло», – зазначає господар.

Про комфорт власник розповідає так: кабіна досить зручна, але враховуючи, що це машина компактного класу, тут зручно працювати струнким і невисоким операторам. Для прохолодної погоди передбачено опалювач, що працює від системи охолодження двигуна. Сьогодні навантажувач також можна придбати з кондиціонером.

«Працювати з вантажами зручно й просто – кабіна майже уся зі скла. Навіть стеля у передній частині зроблена прозорою, щоб оператор міг контролювати стрілу в будь-якому положенні. Каретка стандартна, тож можна використовувати начіпне обладнання будь-якого виробника. Це безвідмовна машина, що здатна працювати як у приміщеннях, так і в полі, і виконувати значну кількість роботи. Під час руху дорогами машина розганяється до 28 км/год — цього цілком достатньо для переміщення в межах полів господарства», – додає Олександр Костіц.

Нагадаємо, фермер розповів, як обрав телескопічний навантажувач.