Техніка

На Кіровоградщині за 2021 рік зареєстрували 1804 одиниці сільгосптехніки

На Кіровоградщині за 2021 рік зареєстрували 1804 одиниці сільгосптехніки

На Кіровоградщині протягом 2021 року здійснили 1 804 операції з реєстрації та 116 – з перереєстрації сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Зокрема, на облік поставлено трактори, комбайни, причепи, інші машини і механізми. 325 осіб отримали посвідчення тракториста-машиніста.

За вказаний період знято з обліку 923 одиниці сільськогосподарської техніки, а також опрацьовано 348 запитів щодо сільськогосподарської техніки у фізичних та юридичних осіб.

Нагадаємо, в Україні спростили реєстрацію великотоннажних транспортних засобів.

Як відомо, Державна інспекція сільського господарства України та її територіальні органи, в структуру якої входив відділ технічного нагляду, була ліквідована відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Водночас функції у системі інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу, експлуатації та технічного стану машин, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчення тракториста-машиніста покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, територіальним органом якої в Кіровоградській області є Головне управління Держпродспоживслужби (постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1051 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»).