Техніка
Головне:
Техніка

На Київщині відкрили сучасний сервісний центр для імпортної сільгосптехніки

На Київщині відкрили сучасний сервісний центр для імпортної сільгосптехніки

Компанія «Агротехсоюз», офіційний дилер сільгосптехніки компаній CLAAS, Lemken, Horsch та Geringhoff, відкрила в селі Путрівка Київської області новий центральний офіс.

Побудувати нове приміщення вирішили, оскільки за останній час компанія значно розширилась і в старому офісі їй стало затісно, розповів AgroTimes директор «Агротехсоюзу» Іван Дергалюк.

За його словами, основною метою нового сервісного центру є складний ремонт сільгосптехніки.

«У нас є стаціонарні майстерні в усіх наших сервісних центрах, але специфічний ремонт (наприклад, двигунів і коробок передач) ми там не робимо. По-перше, немає фахівців, а по-друге, якби фахівці й були, їх дорого утримувати і важко завантажити роботою», – зауважив він.

Відтепер центр у Путрівці є основним складом «Агротехсоюзу»: компанія там розмитнюватиметься і усі запасні частини до сільгосптехніки потраплятимуть на регіональні філії через цей склад.

Його будівництво тривало 15 місяців. Площа сервісного центру становить 2,2 тис. кв. м, а загальна площа ділянки – 4 га, додав Іван Дергалюк.


Довідка

Компанія «Агротехсоюз» працює на українському ринку постачання і обслуговування імпортної сільськогосподарської техніки понад 20 років. Окрім офісу на Київщині, має регіональні представництва з обслуговування клієнтів в Чернігівській, Сумській, Харківській, Полтавській, Черкаській та Одеській областях.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали