Техніка

Massey Ferguson оновив серію тракторів 6S

Трактори Massey Ferguson серії 6S

П’ятимодельна серія 6S Massey Ferguson має ряд оновлень. Ззовні вона тепер схожа на трактори серій 8S, 5S та 7S.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Нова серія розроблена для того, щоб замінити 6700S. Нові 4-циліндрові двигуни забезпечують потужність і крутний момент більше, ніж 6-циліндрові. Разом з тим трактори мають усі переваги менших моделей: колісна база 2,67 м і радіус повороту 4,75 м», – відзначає виробник.

Максимальну потужність у серії досягає модель MF 6S.180 (200 к. с.).

Для всіх моделей є вибір трансмісій, серед яких: Dyna-VT Super Eco або Dyna-6 Super-Eco, напівпотужний перемикач з AutoDrive. Нова версія Super Eco для Dyna-VT зменшує витрату пального, досягаючи швидкості 40 км/год за 1450 об/хв.

Вантажопідйомність задньої навіски становить до 9,6 т, а потік гідравліки — 110 л/хв. Для тих, кому потрібен більший потік, виробник пропонує модель Dyna-6 зі швидкістю потоку 150 л/хв або Dyna-VT — 190 л/хв.

Інші варіанти включають механічну або активну механічну підвіску кабіни та підвісну передню вісь. Моделі 6S.165 та 6S.180 можуть бути укомплектовані шинами Michelin VF650/60R42.

Керування, як і у машин серії 8S, представлене новим Multipad та яскравішим і чіткішим 9-дюймовим терміналом з сенсорним екраном Datatronic 5. Рівень шуму в кабіні становить 70 дБ, крім того, кабіна оснащена новою системою кондиціонування повітря.

Сидіння у стандартній комплектації шкіряне з пневматичною підвіскою та підігрівом, оснащене системою амортизації, що автоматично реагує на удари. Додатковим покращенням комфорту є опційна механічна або активна механічна підвіска кабіни, а також опція підвісної передньої осі.

У версіях Exclusive та Effective є новий підлокітник, прикріплений до сидіння. На ньому можливе управління двигуном, трансмісією, гідравлікою, зчіпним механізмом та валом відбору потужності, а також є вимикачі для радіо та телефону.

Нагадаємо, Massey Ferguson презентував 7 нових сільгоспмашин.