Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Машину для збирання спаржі обладнали дистанційним управлінням

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Завдяки специфічному блоку управління, який визначає приблизно 50 параметрів одночасно, новими машинами для збирання зеленої спаржі від італійської компанії Bagioni Technology можна керувати дистанційно, де б вони не знаходились у світі.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Ми працюємо над цим проектом 4.0 вже кілька років, і в 2021 році у нас з’являться в продажу перші збиральні машини, – пояснив Ауренцо Багіоні, представник компанії. – Переваги віддаленого управління подвійні, оскільки ми можемо постійно керувати машиною, що полегшує виявлення аномалій та управління технічним обслуговуванням, а по-друге, підприємець може миттєво побачити всю інформацію про виробництво» .

Наприклад, зібрана спаржа миттєво обліковується програмним забезпеченням, і, як наслідок, ті, хто управляє врожаєм, знають, скільки продуктів доступно, не чекаючи, поки весь урожай надійде до пакувального центру, а потім зважиться.

«Завдяки цій технології ми можемо досягти ядра системи та перевірити стан акумулятора, ефективність, опір та напругу блоку управління, середню швидкість машини, регулюючи її налаштування, а також її положення (корисно проти крадіжок)».

Читайте також: У виробництво комбайнів для спаржі інвестують 3 млн євро

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ