Техніка

Maschio Gaspardo випустить ексклюзивні дискові борони та глибокорозпушувачі для New Holland

Maschio Gaspardo випустить ексклюзивні дискові борони та глибокорозпушувачі для New Holland

Компанія New Holland Agriculture підписала угоду з провідним виробником сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, сівби та внесення добрив Maschio Gaspardo про ексклюзивне виробництво деяких дискових борін та глибокорозпушувачів. 

Про це повідомляється в пресрелізі виробника.

Нові «сині» продукти будуть продаватися під маркою New Holland і будуть доступні виключно в дилерських центрах бренду.

«Ми дуже задоволені нашим новим партнерством з Maschio Gaspardo. У New Holland ми постійно працюємо над поліпшенням своєї продукції і розширенням нашої пропозиції, щоб надати клієнтам по всьому світу інноваційні рішення для їх сільськогосподарських потреб. У Maschio Gaspardo величезний досвід, компанія – лідер в своїй галузі, так що до цієї угоди ми приносимо їх першокласні продукти для наших клієнтів, що ще більше розширює вибір причіпного і навісного устаткування для обробки грунту і підвищує вимоги до якості», – сказав Карло Ламбро, президент бренду New Holland Agriculture.

New Holland представить перші продукти за новою угодою в сезоні 2021 року. Це будуть нові компактні дискові борони SDM і SDH, а також глибокорозпушувачами SUM і SUH.

Нові лінійки продуктів ідеально підходять для тракторів New Holland з серії T5, а також тракторів Т7 Heavy Duty.

На першому етапі проекту нові продукти будуть представлені тільки на ключових європейських ринках в Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Ірландії, Нідерландах, Польщі, Португалії, Швеції, Іспанії та Великобританії.

Читайте також: New Holland показав оновлений флагман – трактор T8 Genesis