Техніка

Львівських студентів ознайомили з особливостями експлуатації техніки AMAZONE

Працівники ТОВ «Компанія ЛАН» провели практичні заняття для студентів Льівського національного університету природокористування.

Про це розповідає декан факультету механіки та енергетики Львівського національного університету природокористування Степан Ковалишин на своїй Фейсбук-сторінці.

Співробітники ТОВ «Компанія ЛАН» провели практичне заняття для студентів другого курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП. Основні питання, що висвітлили фахівці – ознайомлення з будовою, особливостями конструктивних елементів, правилами підготовки до роботи, налаштуванням на задану норму внесення робочої рідини причіпних і самохідних обприскувачів виробництва компанії AMAZONE.

Воно відбулося у двох локаціях – навчальному центрі «CLAAS Академія Україна», що функціонує у ЛНУП, та на базі Львівської філії ТОВ «Компанія Лан». Форма і зміст його проведення викликало величезний інтерес у студентів. Вони виявили побажання й надалі організовувати для них лабораторні заняття, практичні конкурси тощо за участю стейкголдерів.

«Висловлюємо щиру вдячність ТОВ «Компанія «ЛАН» за постійне сприяння в покращенні навчального процесу студентів агроінженерного профілю ЛНУП», – відзначає Степан Ковалишин.

Нагадаємо, новий термінал AMAZONE GPS-ScenarioControl відзначили на виставці SIMA.