Техніка
Головне:
Техніка

«Лозівські машини» представили глибокорозпушувач «Франк-3»

Наприкінці вересня  на виставці AgroExpo-2019 у Кропивницькому «Лозівські машини» представили 7-лаповий глибокорозпушувач «Франк-3» із системою внесення гранульованих добрив.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що нова модель глибокорозпушувача укомплектована чотирма варіантами робочих органів з твердосплавними накінечниками Hard-Shell, які замовники можуть обрати відповідно до своїх агрономічних завдань.

Глибокорозпушувач оброблює ґрунт на великій глибині, без обертання пласта, залишаючи на поверхні від 30 до 60% рослинних залишків, що вирішує проблему ерозії ґрунту, зберігаючи органічний склад ґрунту, а, отже, гарантує його довготривалу плодючість.

Тривалість агротехнічного ефекту від об’ємного та глибокого розпушування 3-4 роки, а кількість активних коренів у зоні розпушування збільшується вдвічі.

Глибокорозпушувач здатний створити якісну мульчу із пожнивних залишків. Він призначений для руйнування ущільнення шарів, які утворюються після використання знарядь горизонтальної обробки, таких, як плуги, дискові та лапові знаряддя.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали