Техніка

«Лозівські машини» представили нову техніку для обробітку ґрунту

Поділитись:
«Лозівські машини» представили нову техніку для обробітку ґрунту

«Лозівські машини» представили новинки ґрунтообробної техніки під час виставки «Зернові технології». Це знаряддя є логічним продовженням відомих лінійок продукції: дискова борона-лущильник «Дукат-6» і зубова борона «Ліра ХL» у двох модифікаціях у вигляді шлейфу і важкої зубової борони у виконанні 15 і 21 м.

Про це повідомили в агродівізіоні Індустріальної групи «УПЕК».

Нова дискова борона «Дукат-6» із шириною захвату 6,25 м агрегатується з тракторами від 170 к. с., і на 25% ефективніше від дискатора «Дукат-5»,  наголосив віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

У комплектацію дискової борони «Дукат-6» входять 50 дисків діаметром 566 мм. Конструкція та розташування робочих органів лущильника забезпечує якісний  передпосівний обробіток. Агрегат інтенсивно перемішує ґрунт і рослинну масу, подрібнює і рівномірно розподіляє солому.

За рахунок високої міцності і герметичності підшипникових вузлів Harp Agro Unit дискатор демонструє максимальну стійкість у важких умовах експлуатації.

Важкі зубові борони «Ліра ХL» агрегатуються з трактором від 300 к. с. і дозволяють проводити п’ять операцій за один прохід і мають регульований рівень атаки зубів. Зазначається, що зубові борони «Лозівських машин» мають збільшений ресурс зубів.

Серед переваг нової борони також регульований кут атаки зуба 15-90º, регулювання тиску пружин робочої секції на грунт від 400 до 860 кг. Максимальна продуктивність борони – 25 га/год.

Довідка

Продукцію під торговою маркою «Лозовські машини» випускає Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ), який входить до складу Індустріальної групи «УПЕК» ‒ однієї з найбільших в Украіні приватних компаній, що спеціалізуються на машинобудівному бізнесі.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями