Техніка

Landini офіційно презентував трактори п’ятої серії

Трактор Landini п’ятої серії

Італійська компанія Landini представляє трактори п’ятої серії, що вирізняються комфортом, універсальністю і продуктивністю.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Маючи характеристики, які можна порівняти з машинами більш високої категорії, нова 5-а серія з двигунами Stage V ідеально підходить для роботи в полі й на закритих територіях, виконуючи всі види діяльності з максимальною ефективністю і комфортом для оператора», – зазначає директор з маркетингу компанії Argo Tractors Антоніо Сальватерра.

Ця серія має три моделі з 4-циліндровим 16-клапанним двигуном FPT F36 з турбо-проміжним охолоджувачем і електронним впорскуванням Common Rail, здатним розвивати потужність до 115 к.с. Система очищення вихлопних газів вбудована під капот, що забезпечує повну видимість із зони оператора.

Машини обладнали вісьмома конфігураціями трансмісії для задоволення будь-яких потреб: від Speed ​​Four 12 FW + 12 REV з механічним реверсивним човником до T-Tronic 48 FWD + 16 REV з Hi-Medium-Low з гідравлічним реверсивним човником і супер-редуктором. Landini Serie 5 також може бути оснащений Park Lock, механічним пристроєм блокування трансмісії, що дозволяє безпечно паркувати трактор навіть на крутих схилах.

Система Engine Memo Switch сприяє економії пального, дозволяючи зберігати і відтворювати ідеальні оберти двигуна для використовуваного агрегату. Більшу автономність роботи забезпечує 135-літровий паливний бак.

Продуктивність і комфорт забезпечуються мостами Landini, які гарантують надійність в будь-яких робочих умовах і стійкість під час транспортування. Новий варіант підвісної осі краще справляється з нерівностями ґрунту.

Для максимального зчеплення з дорогою і ґрунтом, трактори оснащені системою Twin Lock (одночасне інтегральне блокування переднього і заднього диференціалів). Крім того, завдяки гальмівній системі IBS з мокрими гальмами, інтегрованими в передню вісь, можна виконувати повне гальмування на 4 колесах (скорочення гальмівного шляху на 50%).

Універсальність Landini 5-ої серії підтверджує новий гідравлічний контур, спрямований на підвищення продуктивності та має витрату до 82 л/хв і 32 л/хв для рульового управління, а геометрія пристроїв для швидкої зміни навісного обладнання та трьохточкова навіска 2-ї категорії (вантажопідйомністю 4500 кг) забезпечує зручне і просте агрегатування і зняття інструментів.

Коробка відбору потужності має дві швидкості (за запитом 4): 540/540E/1000/1000E об/хв. Муфта з гідравлічним приводом поступово вмикає коробку відбору потужності, щоб забезпечити плавне включення і уникнути різких запусків ВВП. Крім того, для полегшення навішування навісного обладнання ВВП має дистанційне керування на бризковики, а функція автоматичного ВВП доступна з електронним з’єднанням та автоматично включає і відключає ВВП, коли зчеплення приводиться в дію під час маневрування на розворотній смузі.

Раніше повідомлялося, Landini оновив свої найпотужніші трактори 7-ї серії.