Техніка

Трактор Landini REX4 Electra нагородили EIMA Technical Innovation Award 2020-21

Трактор Landini REX4 Electra нагородили EIMA Technical Innovation Award 2020-21

Престижна нагорода EIMA Technical Innovation Award 2020-21 дісталася маневреному та економічному трактору Landini REX4 з новою системою Electra Evolving Hybrid призначений для садів та виноградників, комплектується дизельним двигуном з генератором, системою рекуперації та електричним переднім приводом.

Про це повідомляється на сайті виробника.

Демонстрація трактора Landini REX4  запланований на веб-платформі Eima Digital з 11 по 15 листопада 2020 року і на головній виставці Eima в павільйонах Bologna Fiere з 03 по 07 лютий 2021 року.

Трактор REX4 Electra оснащується дизельним двигуном потужністю 110 к.с., коробкою передач Reverse Power Shuttle і 3-ступінчастою коробкою передач Power Shift (HML).

Серед найбільш важливих нововведень –  повністю електричний передній привід на підвісний осі з двома незалежними електродвигунами та відповідними датчиками, електронним управлінням, генератором і акумулятором, призначеними для рекуперації енергії під час гальмування і уповільнення.

Система управляється PMS (Power Management System), яка контролює роботу всіх пристроїв, включаючи батарею, через відповідні інвертори управляє двигуном і генератором.

Такий підхід дозволяє створити гібридний трактор, в якому дизельний двигун через генератор і акумулятор пускає в хід передні електродвигуни, постійно взаємодіючи з задніми коробками передач з традиційною механічною матрицею, роблячи систему незалежною від механічного співвідношення між задніми і передніми колесами трактора.

Комбінація технологічних удосконалень гарантує економію палива на 10%, поліпшення кута повороту на 15% і велику стійкість при русі, повністю інтегруючись з існуючою системою електричного рульового управління.

Крім того, трактор має нову підвіску кабіни, яка підвищує комфорт як при роботі в полі, так і при русі по дорогах: на 15% знижується вібрація робочого місця оператора.Трансмісія являє собою роботизовану коробку передач, а багатофункціональний джойстик в кабіні замінює традиційний важіль швидкості.

Читайте також:Landini представив трактор 7 Robo-Six Series