Техніка

Kverneland Group та Kubota купують 80% акцій італійського виробника ROC

Компанія Kverneland Group та корпорація Kubota оголосили про придбання 80% акцій італійського виробника стрічкових валкоутворювачів ROC.

Про це повідомляє пресслужба компанії Kverneland Group.

За словами , президента й генерального директора Kverneland Group Шинго Ханада, компанія ROC сприятиме зміцненню позицій Kverneland й Kubota на ринку кормозаготівельного обладнання.

Генеральний директор також заявив, що мережа дистрибуції й клієнти компанії ROC є важливим активом та підтвердив, що бренд ROC збережеться, а техніка продовжить випускатися під цією назвою. При цьому обидва власники компанії ROC – брати Деніс і Раффаеле Убальді відіграватимуть ключову роль в компанії.

«В об’єднанні з Kverneland та Kubota ми бачимо великі можливості й подальшу спільну роботу. Належність до цієї сильної міжнародної групи забезпечує важливі переваги в багатьох областях, таких як розробка нових продуктів, виробництво і, що важливо, в подальшій цифровізації сільськогосподарських систем і рішень», – зазначили брати Убальді.

Крім того, брати Убальді переконані, що ця угода ще більше зміцнить позиції ROC і здатність компанії рости і надавати актуальні продукти, рішення і підтримку своїм партнерам і клієнтам.