Техніка

Культиватори FraKomb виконують до семи операцій за один прохід

Культиватори FraKomb виконують до семи операцій за один прохід

Широка варіабельність робочих органів дає змогу ефективно застосовувати передпосівні культиватори FraKomb на різних типах ґрунтів і в будь-яких, навіть складних, ґрунтових умовах.

Про це йдеться у матеріалі журналу The Ukrainian Farmer.

Усі котки на машині однакового розміру, і тому взаємозамінні. Агрегат ідеально витримує глибину обробітку і копіює рельєф ґрунту внаслідок рухливості секцій і можливості індивідуально виставити глибину на кожній з них.

Випускають модифікації цього агрегата із шириною захвату 5 м (для тракторів потужністю 150–160 к. с.), 6 м (для агрегатування з трактором 180–240 к. с.) і 8 м (240–300 к. с.).

Конструктивно передбачено виконання до семи операцій за один прохід. Передні стрілчасті лапи індивідуально виставляють на задану глибину, захищені зрізаним болтом. Зубчаста вирівнювальна пластина підпружинена з можливістю регулювання глибини — для вирівнювання ґрунту.

Трубчастий коток великого діаметра на посилених підшипниках легкого кочення руйнує грудки і є основою для налаштування глибини. S-подібні лапи, встановлені у два ряди, а глибина обробітку задається легко і точно спеціальним гвинтом окремо для кожної секції.

Також наявна вирівнювальна пластина, встановлена після робочих органів із ланцюговим регулюванням і коток Crosskill великого діаметра. Відповідно, агрегат здійснює підготовку посівного ложа безпосередньо після оранки або дискування, зокрема за наявності проблемних решток (кукурудза, зернові, мішані культури), мульчуючи.

Робота на глибину до 10 см дозволяє підготувати рівномірне ложе для будь-якої культури.

Раніше повідомлялося, коли передпосівну культивацію застосовувати не варто.