Техніка
Головне:
Техніка

Krone розширює серію валкувальників 4-роторним Swadro TC 1250

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Swadro TC 1250 – нова машина початкового рівня в професійному сегменті, з простим управлінням без складної електроніки. Робоча ширина захвату становить від 9,80 до 12,50 м. Для керування машиною потрібні тільки гідравлічне підключення з керуванням двостороннього і одностороннього дії.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Повністю механічний привід валкувальника працює через запатентований редуктор, карданні вали забезпечують прямолінійну передачу крутного моменту. Передні ротори обертаються швидше задніх для широкого укладання матеріалу перед задніми роторами. Результатом є рівномірна коробчатая форма валка розміром від 1,40 до 2,20 м.

Swadro TC 1250 Krone використовує перевірені функції, як наприклад, міцна конструкція, карданне навішування ротора для копіювання грунту і чистоти підбору навіть у важкий польових умовах.

Опціонально Krone пропонує для Swadro TC 1 250 також індивідуальне підняття передніх роторів, особливо цікаво для ділянок з крутими заїздами, клиноподібними місцями для точного опускання і своєчасного підйому роторів.

Налаштування бажаної робочої висоти роторів відбувається дуже просто і так само швидко завдяки рукоятці зі шкалою для точної роботи. Всі чотири ротора можуть бути індивідуально відрегульовані під необхідну висоту.

Читайте також: Прес-підбирачі Krone керують трактором

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: