Техніка

Krone доповнила серію VariPack простими моделями

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Krone доповнила серію VariPack простими моделями

Асортимент продукції компанії Krone розширився ще на чотири моделі початкового рівня: VariPack V 165 і V 165 XC, а також VariPack V 190 і V 190 XC.

Про це повідомляє пресслужба компанії

За допомогою VariPack V 165 можна безступінчасто регулювати діаметр рулону в діапазоні від 80 см до 1,65 м. VariPack V 190 стискає рулони від 80 см до 1,90 м. Обидві машини можуть бути оснащені ножовим лотком або без нього.

Як і в VariPack Plus, чотири безкінечних ременя забезпечують ідеальну форму рулону. Зусилля пресування і діаметр рулонів можна безступінчасто змінювати з кабіни трактора на терміналі. За необхідності можна регулювати інтенсивність і розмір м’якої серцевини в три етапи.

Ще однією родзинкою є надзвичайно швидкий викид рулонів. Задні двері можуть бути відкриті та закриті менш ніж за п’ять секунд. 

Завдяки інноваційній взаємодії неконтрольованого підбирача і вбудованого ротора, нові VariPack оснащені дуже невеликою кількістю рухомих деталей, що означає не тільки мінімальне технічне обслуговування, але і незначний знос.

Пристрій зв’язування нового VariPack також виграє по зручності і простоті використання, наприклад, сітку можна вставляти з обох сторін. Прес пропонується в стандартній комплектації з обв’язкою сіткою (опція – обв’язка шпагатом)

Обслуговування нового VariPack також максимально спрощується для водіїв, ланцюги змащуються повністю автоматично увесь робочий час. Всі приводні ланцюги натягуються автоматичними натягувачами ланцюга. Крім того, конструкція преса з похилими поверхнями дозволяє уникнути накопичення бруду.

Всі нові моделі VariPack готові до роботи з різними терміналами CCI-ISOBUS або через власний ISOBUS-термінал трактора.

Читайте також: Krone представила швидкий обгортач рулонів сіна

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями