Техніка

Ковші А.ТОМ Evolution використовують для важких робіт

Ковші А.ТОМ Evolution використовують для важких робіт

Серія ковшів Evolution об’ємом 1 м³, 1,5; 2; 2,7 і 4 м³ для телескопічних навантажувачів призначена для важких робіт із великими обсягами матеріалу. Їх використовують для завантаження/розвантаження зернових культур, овочів і фруктів.

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

«Усі ковші серії Evolution виконано з високоякісної конструкційної сталі марки 09Г2С завтовшки 6 мм, – зазначається у статті. – Така сталь і унікальні конструктивні особливості ковшів Evolution дозволяють досягти високої міцності за меншої ваги готового виробу, зменшити витрати на пальне й обслуговування техніки, підвищити ефективність і швидкість роботи».

Додається, що верхня частина ковша посилена замкнутим коробом, що забезпечує потрібну міцність виробу за пікових навантажень. Основа ковша має посилений короб трикутної форми для підвищення стійкості й опору крученню, а також збільшення жорсткості ковша під час наповнення. Округле днище сприяє легкому навантаженню й повному розвантаженню. Ніж зі сталі Hardox зношується значно довше й, відповідно, рідше потребує заміни. Днище ковша посилено поздовжніми пластинами, що також ефективно допомагає запобігти зношенню. Бічні стінки знизу, зовні та всередині оснащено підсилювальними пластинами й мають клиноподібний профіль, що сприяє меншому зношенню кромки й одночасно стабілізує її.

Читайте також: Спеціальний зерновий ківш міцніший за універсальний