Овочі-Ягоди-Сад

Спеціальний зерновий ківш міцніший за універсальний

Спеціальний зерновий ківш міцніший за універсальний

Для найрозповсюдженішої операції навантажувачів українських аграріїв – перемішення зерна, вітчизняна компанія «А.ТОМ» створила зерновий ківш, що відрізняється високою міцністю.

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

Видання зазначає, що застосування спеціалізованих ковшів навантажувачів розширює спектр застосування машин не тільки-навантажувально-розвантажувальними операціями, а й риттям траншей, плануванням майданчиків, завантаженням сипких матеріалів. Для пришвидшення процесу і підвищення якості роботи компанія «А.ТОМ» створила спеціальні ковші різної конфігурації для навантажувачів JCB, Dieci, Manitou й інших виробників.

«У будь-якому господарстві телескопічний навантажувач найбільшу кількість роботи виконує саме під час операцій із зерном, – уточнює видання. –  Але разом із тим навантажувач залучають у багатьох інших роботах, де також доводиться працювати ковшем. Компанія «А.ТОМ» створила спеціальний зерновий ківш, що придатний не лише для роботи із зерном, а й з іншими сипкими матеріалами (ґрунт, пісок, плоди). За мінімальної ваги ківш відрізняється високою міцністю завдяки посиленому коробу. Виготовляється об’ємом 2,5 м³ у комплекті з ножем Hardox міцністю 450 HB шведського виробництва».

Читайте також:  «А.ТОМ» пропонує ківш для силосу у двох варіантах