Техніка

Косарки KRONE EasyCut відмінно працюють і на природних лугах, – досвід

Косарки KRONE EasyCut відмінно працюють і на природних лугах, – досвід

ПП «Агропрогрес» (Харківська область) третій рік поспіль заготовляє корми для ВРХ за допомогою причіпних косарок KRONE EasyCut 3210 CRi, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Намагаємося і сівозміну покращувати, і забезпечувати худобу достатнім обсягом високоякісних кормів», – зазначив керівник «Агропрогресу» Андрій Хвесик.

За його словами, не виникало ще жодної проблеми з надійністю чи якістю роботи EasyCut 3210 CRi.

«Техніка відмінно показує себе не лише на збиранні кормових культур на вирівняних полях, а й у досить жорстких умовах природних лугів, – розповів фермер. – Ми запускаємо косарок і на природні трав’яні масиви біля берегів водойм. І хоча там не бракує рослинності з дуже жорсткими стеблами чи заростів, можуть трапитися якісь серйозні перешкоди, KRONE нас не підводить: косять чисто і до того ж чудово копіюють рельєф ґрунту».

Господарство придбало 2 косарки, щоб підстрахуватися на випадок виходу з ладу однієї машини. «Але, дякувати богу, такого ще не траплялося», – зауважив Андрій Хвесик.

Як повідомлялося, Fendt представив нові дискові косарки Slicer.

Довідка

«Агропрогрес» утримує близько 500 дійних корів, а загальна кількість поголів’я разом зі шлейфом сягає 1,3 тис. голів. Вирощує такі кормові культури, як кукурудза на силос, люцерна, еспарцет, озиме тритикале.