Техніка

Концепція QuickService забезпечує прямий доступ до робочого сита і шнека

Концепція QuickService забезпечує прямий доступ до робочого сита і шнека

Ущільнювальна шайба з товстого високоякісного еластомеру разом зі шнеком у зоні сепарації забезпечує надійне формування початкової пробки без додавання допоміжних речовин і практично без початкового протікання у сепараторі XSplit.

Про це йдеться у матеріалі журналу The Ukrainian Farmer.

Діапазон вичавлення, а отже, і вміст сухої речовини, можна індивідуально налаштувати всього за кілька кроків. Завдяки модернізації процесів XSplit досягає вмісту сухої речовини у твердій фракції до 40%. Це робить сепаратор придатним для виконання широкого спектра вимог під час обробки гноївки та органічних відходів.

Розробляючи пресово-шнековий сепаратор, компанія Vogelsang надавала важливого значення найкращому співвідношенню витрат і вигод для користувача. Концепція QuickService забезпечує прямий доступ до робочого сита і шнека через передню кришку. Тому технічне обслуговування стало швидким і простим.

На додаток до версії окремого агрегата Vogelsang пропонує сепаратор XSplit як комплексне системне рішення. Воно складається з комплекту обладнання: сепаратора, роторних насосів серії VX для подачі та відсмоктування, проточного подрібнювача RotaCut і блоків керування. Проточний подрібнювач відокремлює камені, сторонні засмічення й подрібнює рослинні рештки. Це забезпечує надійну та безаварійну сепарацію органічних відходів. XSplit установлюють на підіймальній стрілі (включно з гідравлічним блоком), яка може бути повернута догори, наприклад, для сепарування гноївки над причепом. Налаштування та зміна робочих параметрів здійснюється через сенсорний дисплей блока керування (PCU).

Усі агрегати встановлюють на 3,5-тонний причіп. Це означає, що сепаратор XSplit як системне рішення є мобільним, його можна швидко перевезти на інше місце роботи, приєднати до електромережі за принципом plug & play та до лінії подачі й відведення й почати працювати.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що техніку Nexat укомплектували цистерною від Wienhoff.