Техніка

Компресор можна встановити безпосередньо на борту прес-підбирача BiG Pack

Компресор можна встановити безпосередньо на борту прес-підбирача BiG Pack

Великі маховики прес-підбирачей BiG Pack серії 1290 від компанії Krone забезпечують стабільну роботу без різких змін. Відповідно, машини BiG Pack працюють рівномірно й потребують значно менше потужності від тягового засобу.

Про це йдеться у матеріалі журналу The Ukrainian Farmer.

Під час запуску прес-підбирача BiG Pack для захисту механізмів використовується фрикційна муфта. Якщо ж виникає перевантаження вже в процесі роботи, спрацьовує автоматична кулачкова муфта.

Процес тюкування містить не лише щільне пресування рослинної маси, а й надійну фіксацію за допомогою шпагату. Від ефективності роботи в’язального апарата залежить продуктивність роботи та якість кінцевого продукту. У прес-підбирачах BiG Pack конструктори комплексно підійшли до питання надійності. Урахували все: оптимізували менеджмент шпагату, до стандартної комплектації додали систему пневматичного очищення в’язального апарата і систему центрального змащування, а також зробили комплекс удосконалень для досягнення тривалого строку експлуатації.

Очищення в’язального апарата стислим повітрям забезпечує високу надійність навіть в умовах інтенсивного пилоутворення. Форсунки для повітря розташовано так, щоб автоматично виконувати періодичне очищення потрібних деталей. До того ж компресор можна встановлювати безпосередньо на борту прес-підбирача, бо не всі трактори оснащено таким пристроєм.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що навісна рама ворушилки KRONE забезпечує максимальне розташування центра ваги до трактора.