Техніка
Головне:
Техніка

Компанія Storti вдосконалила горизонтальний кормозмішувач

Горизонтальний кормозмішувач Boxer від Storti

Італійська компанія Storti презентувала нову модель кормозмішувача Boxer, що розширює лінійку Akita. Це універсальна та досить компактна машина.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Новий подвійний кормозмішувач Boxer, як і всі горизонтальні моделі виробника, вирізняється швидкістю та точністю нарізання завдяки тій кількості ножів, якими оснащені два протилежні шнеки. Також можна повністю закрити шнеки ножів для захисту спіралі та прискорення процесу. Форма резервуару, в порівнянні з попередньою версією, гарантує повне розвантаження з обох сторін зі значно меншим поглинанням потужності та більш тривалим терміном експлуатації, що також забезпечує збільшена товщина дна», – зазначають у повідомленні.

Горизонтальний подвійний кормозмішувач Boxer
від Storti

Трансмісію також удосконалили: внутрішня частина міксера стала більш водонепроникною за рахунок підшипників і пилозахисних пристроїв, встановлених в голівці; прохід ланцюгів був перевернутий, щоб забезпечити доступ до нього та можливість розміщення ланцюгів у звичайній масляній ванні при об’ємах 18-21-24 м³.

Модель доступна у двох версіях:

  • MT (тільки змішувач) об’ємом від 7-9-12-15-18-21-24м³;
  • DS (версія з різаком для силосу) об’ємом від 7-9-12-15-18 м³.

Версія DS дозволяє оптимізувати управління навантаженням на силос за допомогою оновленого і збільшеного різака до 1800 мм, оптимізованого для того, щоб не руйнувати волокна при подрібненні. Електрогідравлічна система безпеки зчеплення забезпечує дотримання правил техніки безпеки для оператора.

«Варто підкреслити, що Boxer може завантажувати та подрібнювати будь-який тип матеріалу від сухого сіна до загорнутого в тюк, і завдяки подвійному змішуванню, є опція лівого та правого розвантаження», – зауважують у публікації.

Нагадаємо, заготівля кормів у рукави не залежить від погодних умов. Раніше повідомлялося, як отримати високоякісний силос.

Журнали