Техніка

«Компанія ЛАН» співпрацюватиме з Тернопільським національним технічним університетом

Агропромисловий сектор сьогодні є однією з найперспективніших галузей господарства України. Все більше молоді вирішує пов’язати своє життя з сільськогосподарською сферою та обирає професії аграрного спрямування. Саме тому 26 липня 2022 року в приміщенні Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулася робоча нарада ТОВ «Компанії ЛАН» з представниками Кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин ТНТУ.

Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Компанія ЛАН».

У ході наради уклали договір про співпрацю між ТОВ «Компанія ЛАН» та ТНТУ з метою отримання студентами якісних теоретичних знань і практичного досвіду роботи з сучасною сільськогосподарською технікою під час здобуття освіти у виші.

На базі ТОВ «Компанія ЛАН» сторони створили філію кафедри. Аудиторія для студентів матиме відповідне тематичне оформлення з довідковою літературою про сучасну сільськогосподарську техніку та її основні характеристики. Переведення навчального процесу в практичне русло допоможе майбутнім фахівцям аграрної галузі:

  • провадити науково-дослідну та виробничу діяльність;
  • бути в курсі всіх інноваційних технологій;
  • постійно розширювати фахові знання у виробничих питаннях.

«Крім того, студенти ТНТУ матимуть змогу проходити практику та стажування на базі ТОВ «Компанія ЛАН» з можливістю подальшого працевлаштування. Сподіваємось, що співпраця між вишом та нашим підприємством допоможе підготувати фахівців аграрної галузі, яких високо цінуватимуть роботодавці не лише в Україні, а й за кордоном», – відзначають у публікації.

Раніше ми повідомляли, «Компанія ЛАН» проводить навчання для студентів Львівського НАУ.