Техніка

Kverneland Group активно розвиватиме напрямок тваринництва в Україні

Компанія Kverneland Group виділяє напрямок тваринництва як один із пріоритних для розвитку на українському ринку. Так, нещодавно у виробника з’явився новий дилер конкретно для цього сегменту – «Агротемп».

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів заступник директора з питань розвитку брендів Great Plains та Kverneland Олександр Прохоров.

«Компанія «Агротемп» вже замовила техніку, незабаром відбудуться навчання, втілення спільних проєктів. Сподіваємося, що наступний рік буде вдалим, щоб оживити цю тему. Адже у Європі третину техніки Kverneland продають саме для тваринництва. Ми маємо досить широку лінійку – широкозахватні косарки, рулонні прес-підбирачі зі зміною чи фіксованою камерою й автоматичним обмотуванням, граблі, ворушилки тощо», – розповідає Олександр Прохоров.

Перспективу компанія Kverneland також вбачають у розвитку овочевого напряму в Україні. На кількох сотнях гектарів можна отримувати досить високі прибутки й компенсувати збитки через труднощі у вирощуванні та реалізації зерна.

Kverneland має високотехнологічні сівалки для висіву овочевих культур, а в деяких країнах продає навіть технологію їх вирощування «під ключ». Окрему увагу приділяють цукровому буряку.

«Майже всі виробники цукрового буряку в Україні мають сівалку Kverneland або розглядають її придбання. Вона може сіяти й ріпак, але з буряком працює з особливою професійністю, фермери в цьому вже переконались (і це – думка всіх агрономів-«цукровиків» України). Тому і цього року, і наступного ми вже маємо чимало замовлень на ці машини»,  відзначає Олександр Прохоров.

Сівалка Kverneland Monopill для цукрового буряку, ріпаку та цикорію

Раніше ми повідомляли, Kverneland адаптував свої обприскувачі до умов українських господарств.