Техніка

Компанія «Агросем» відкрила Школу сервісного інженера

Компанія «Агросем» відкрила Школу сервісного інженера

1 грудня 2017 року стартувала «Школа сервісного інженера» від компанії «Агросем».

 

Це унікальний програма, яка дозволить випускникам та студентам останніх курсів аграрних вузів навчитися кваліфікованій практичній роботі з технікою John Deere та стандартам її обслуговування.

 

«Агросем» – перша і єдина компанія-дилер John Deere, що створила таку Школу на території України.

 

Що ж чекає на тих, хто пройшов вступне тестування та став студентом «Школи сервісного інженера»? Три місяці навчання будуть проходити на базі Дилерського центру «Агросем» у Тернополі. Викладачі проводитимуть із студентами вісім годин на день, шість днів на тиждень.

 

В результаті студенти знатимуть, як правильно оглянути та запустити в експлуатацію нову техніку, як налаштувати її в польових умовах та як здійснювати технічне обслуговування. Протягом навчання працюватимуть з тракторами John Deere шостої, сьомої, восьмої та дев’ятої серій, кормозбиральними комбайнами та комбайнами серій Sта WTS, а також з причіпною технікою JohnDeereта Vaderstad.

 

Навчальний процес буде дуже насиченим, адже засвоїти потрібно великий об’єм інформації. Після кожного блоку передбачається тестування, ну і, звичайно ж, підсумковий тест, за результатами якого кращі студенти зможуть долучитися до команди спеціалістів «Агросем». Компанія планує здійснити чотири набори до своєї Школи.

 
 

Взагалі, три місяці навчання у школі – лише перший етап формування висококваліфікованого сервісного інженера. Адже ті, хто лишиться, надалі пройдуть поглиблений практичний курс з ремонту та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки провідних світових виробників John Deere, Vaderstadта Manitou, дилером яких є компанія «Агросем».

 

«Агросем» відкриває свої двері молодим спеціалістам. Тож, якщо бажаєте долучитися до команди – слідкуйте за новинами та приходьте на вступне тестування до «Школи сервісного інженера»!

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!