Техніка

Kernel успішно реалізовує інноваційний проєкт з підготовки інженерів-технологів

Справжнім експертом стаєш тоді, коли ділишся досвідом з новими колегами.

Так вважає заступниця директора з виробництва «Української Чорноморської Індустрії», кураторка групи студентів Open Agro University Ольга Андрушко, повідомляє прес-служба Kernel.

Її досвід роботи в олійній галузі – 33 роки, а case study не обмежуються електронним курсом «Технологія виготовлення олії» на Kernel HUB.

Ольга Андрушко приєдналась до команди, коли будували та запускали завод УЧІ. За її участі удвічі збільшили потужність лінії переробки насіння соняшника. Увесь свій досвід наша колега направила на підготовку потужного кадрового резерву компанії.

«Технологічні аспекти виробництва – лише частина навчальної програми. Ми підійшли до підготовки курсу комплексно. Включили в базу знань положення корпоративного кодексу, питання з охорони праці, СМК, екології, механіки, а також Soft – курси по компетенціях і digital-інструментах. Студенти повинні опанувати принаймні 50% від того, чим будуть займатися у майбутньому. Особлива увага до розбору конкретних ситуацій на виробництві, про які не пишуть у підручниках, – підкреслює Ольга Андрушко. – Студенти виявилися активними та добре підготовленими, питання ставили цікаві, а іноді й доволі провокаційні».

До лекцій також підключалися колеги, які демонстрували процес з виробництва на різних етапах.

6 з 17 випускників OAU за спеціалізацією «Інженер-технолог (олія)» вже працюють у Kernel. Для пілотного проєкту та першого досвіду роботи куратором – вражаючий результат. Успіх надихнув колегу продовжити наставництво в другому сезоні та вдосконалити формати подачі матеріалу.

Нагадаємо, Kernel запустив курси з програмування та диспетчерського керування.

Раніше ми повідомляли, яким цифровим інструментам приділяють особливу увагу в Kernel.