Техніка

John Deere встановив світовий рекорд сівби за добу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
John Deere встановив світовий рекорд сівби за добу

Сівалкою John Deere DB з висіваючими секціями ExactEmerge і трактором 9RX був встановлений новий світовий рекорд: за 24 години було засіяно 543 га на одній з ферм у Бразилії. Це на 40 га більше попереднього рекорду, зафіксованого в Угорщині.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

«Рекорд був встановлений сівалкою John Deere DB з висіваючими секціями ExactEmerge і трактором 9RX, які були підключені до системи Operations Center, щоб протягом 24 годин відслідковувати якість та площі посівів. При цьому силами John Deere та Agrosul, які надавали віддалену підтримку і стежили за продуктивністю машин за допомогою Operations Center, був успішно подоланий ряд викликів. Першою складністю став нерівний глинистий рельєф місцевості, а другий – проливні дощі, які обрушилися на регіон і зробили грунт ще більш складним для сівби», – йдеться у повідомленні.

Техніка John Deere стала основоположним інструментом для досягнення результату в таких умовах. «Модель 9RX оснащується гусеницями замість шин, їх зчеплення на 50% вище, ніж у колісної техніки, що також знижує пробуксовування і ущільнення ґрунту на 37%. Високотехнологічна сівалка DB з висіваючими секціями ExactEmerge виправдала високі очікування і сіяла з високою точністю на швидкості до 16 км/год, контролюючи кількість і якість посівів на ділянці. Operations Center також зіграв дуже важливу роль, коли на самому початку посівної попередив, що насіння не надходять з сівалки в результаті помилки оператора, що дозволило оперативно її виправити», – уточнюють в компанії.

Для фіксації рекорду були запрошені представники MT Foundation, які стежили за всім процесом. Оцінка 543 га проводилася по 40 точкам і включала аналіз глибини посіву насіння і крок висіву, що дозволило визначити точність сівалки.

Читайте також: Сівалка Väderstad встановила рекорд сівби кукурудзи

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями