Техніка

John Deere виводить на ринок України новий високошвидкісний висівний апарат

John Deere виводить на ринок України новий високошвидкісний висівний апарат

У 2018 році компанія John Deere розпочне реалізацію в Україні нового висівного апарату Exact Emerge, який установлюється на просапні сівалки точного висіву.

Головна відмінність апарату – робота на високих швидкостях. Раніше швидкість сівби не перевищувала 8-10 км/год з точністю до 95% на соняшнику, а тепер вона може становити до 20 км/год, точність по кукурудзі становить 98–99,5%, соняшнику – 97–98,5%.

Крім того, він має найвищу точність розташування насінин у рядку, що досягається застосуванням електроприводів – по два на кожну секцію.

Система активного дотискання за допомогою датчиків постійно підтримує заданий тиск на кожен сошник, завдяки чому підтримує рівномірну глибину висіву.

Крім того, працює система компенсації на поворотах, яка визначає рух по кривих і відповідно збільшує або зменшує швидкість обертання висівного апарата окремо в кожній секції.

Цього року в Україні доступними будуть моделі на 24 рядки, до яких як опція пропонується система внесення рідких і мінеральних добрив, ще через рік на ринок вийдуть 8-, 16- та 32-рядні моделі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!