Техніка
Головне:
Техніка

John Deere представив причіпні обприскувачі серії R700i

Компанія John Deere представила два нових причіпних обприскувача середнього класу серії R700i. Нові моделі R732i і R740i відрізняються точністю та інтелектуальними рішеннями.

Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Моделі R732i і R740i пропонуються з баками для розчину місткістю 3200 і 4000 л відповідно і штангами від 18 до 30 м з преміальними функціями, які включають двоконтурну систему подачі розчину PowrSpray. Вона скорочує час заповнення, покращує розпилювання і підвищує точність внесення.

Система PowrSpray оснащена двома гідравлічними насосами з окремими контурами. Самовсмоктувальний заправний насос заповнює бак для розчину зі швидкістю до 600 л/хв протягом 7 хвилин, а насос подачі розчину має продуктивність 750 л/хв. Завдяки цій системі регулятор тиску обприскування був вимкнений.

Замість цього прямий блок управління нормами внесення реагує на зміну швидкості розпилення або цільової норми внесення і коригує швидкість насоса. Короткий час відгуку забезпечує система вимірювання навантаження гідравлічного насоса.

У компанії додають, що обидва обприскувача можуть бути оснащені індивідуальною системою управління форсунками. Це електронне рішення дозволяє заощадити до 5% вартості засобів захисту рослин, що становить близько 6 євро/га при вирощуванні пшениці на 500 га.

Машини комплектуються новим багатофункціональним важелем управління і операторською станцією Solution Command. На додаток до стандартних вбудованих дисплеїв обприскувачі серії R700i підтримують ISOBUS і можуть працювати з дисплеями 4240 і 4640. Таким чином, можна використовувати всі додатки Precision Ag, такі як Section Control, автоматичне рульове управління AutoTrac і AutoTrac Vision.

За допомогою бездротового зв’язку інформація про обприскування може надходити на комп’ютери в офіс або передаватися третім особам.

Нові причіпні обприскувачі серії R700i також доступні з опцією готової системи закритої транспортування (CTS). Це робить підключення заправної станції обприскувача до будь-якої закритої транспортної системі більш безпечним і простим і виключає контакт з пестицидами, забезпечуючи максимальну безпеку оператора.

Читайте також:Самохідним обприскувачам John Deere 4-ї серії додали потужності й точності