Техніка

JCB запускає компактний електричний навантажувач 403E з нульовими викидами

JCB запускає компактний електричний навантажувач 403E з нульовими викидами

JCB представляє свій перший повністю електричний колісний навантажувач, який забезпечує найкращу в своєму класі продуктивність і повний робочий день, з низьким рівнем шуму та нульовим рівнем викидів, що ідеально підходить для роботи в тваринницьких приміщеннях, теплицях, а також разом із персоналом ферм і садівників.

Про це повідомляє пресслужба компанії-виробника.

Машина має найбільшу стандартною акумуляторною батареєю у своєму класі ємністю 20 кВт/год, що забезпечує продуктивність, яка відповідає популярній дизельній моделі 403.

Особливості машини включають:

  • Літій-іонний акумулятор ємністю 20 кВт/год є найбільшим у своєму класі
  • Приводний двигун 33,4 кВт (пікова потужність) з трьома режимами руху
  • Мотор гідронасоса 20кВт (пікова потужність) з режимами лопати та вил
  • Осі ZF з інтегрованою розвантажувальною коробкою для постійного повного приводу
  • Цифрова приладова панель і поворотний контролер для точної роботи

Літій-іонні батареї ємністю 20 кВт/год, зібрані з перевірених модулів JCB, є першопрохідцями в існуючому асортименті електричного обладнання компанії. Ці батареї в поєднанні з високоефективними електродвигунами та оптимізованими тяговими та гідравлічними системами забезпечують найкращу в своєму класі продуктивність, при цьому навантажувач здатний завершити повний робочий день або 4-5 годин безперервного використання в змішаному робочому циклі.

Як і в лінійці JCB E-Tech, 403E має вбудований зарядний пристрій, який дозволяє підключатися до ряду локальних джерел живлення. Розетка 110 В повністю зарядить батареї за 12 годин, тоді як промислова або побутова вилка 230 В зарядить акумулятор лише за 8 годин. Встановлений швидкісний зарядний пристрій JCB забезпечує повний заряд від трифазної мережі лише за 2 години.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що новий водневий двигун JCB має потужність дизельного без викидів CO2.