Техніка

JCB випустив 4 нових моделі навантажувачів Telemaster

Навантажувач JCB Telemaster

Англійська бренд JCB виводить на ринок чотири вдосконалені моделі навантажувачів зі зчленованою рамою, оснащених телескопічною стрілою.

Про це повідомляє agropolska.pl.

Однією з унікальних особливостей навантажувачів Telemaster є перша в сегменті восьмиступінчаста коробка передач Powershift, що забезпечує швидкість руху до 50 км/год. Крім того, використовується 4-циліндровий двигун JCB DieselMax, що є дуже потужним для вантажно-розвантажувальної машини.

Компанія JCB створила два модельних ряди в одній серії.

Машини JCB TM320 і TM420 призначені для стандартних завдань, пов’язаних з транспортуванням і повсякденною роботою з тваринами – годування, чистка загонів або стійл, транспортування і розкладання підстилки. Ці моделі мають високу продуктивність. Вони обладнані 8-ступінчастою коробкою передач Powershift зі швидкістю до 40 км/год. Перемикання окремих передач відбувається практично за однакових обертів двигуна, що дозволяє використовувати його високий крутний момент і економити пальне.

Навантажувачі JCB TM320S і TM420S виконують «спеціальні» завдання. До них можна віднести всі роботи, пов’язані з установкою силосів і розподілом матеріалу в силос. TM420S особливо рекомендується для цих робіт з колесами, великим діаметром шини і важкими мостами. Крім того, TM420S – перша машина JCB з двигуном такої високої потужності. За словами виробника, це найпотужніша телескопічна вантажно-розвантажувальна машина на ринку.

Нагадаємо, JCB випустив новий навантажувач 532-60 Agri Super.