Техніка
Головне:
Техніка

JCB оновив 8000-ну серію тракторів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Нову версію високошвидкісного польового і транспортного трактора серії JCB 8000, оснащена гідравлічною самовирівнювальною підвіскою на обох осях JCB покажуть на виставці LAMMA у Великобританії 7-8 січня.

Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

Fastrac 8290 та 8330 отримали розширена підвіска JCB для обох осей з регульованою висотою їзди та жортскістю. Комбінований ефект цих конструкцій підвіски осей забезпечує комфорт операторові, дає можливість працювати на вищих швидкостях.

«Ця стандартна функція, яка добре зарекомендувала себе на тракторах Fastrac 4000 серії, дає новим моделям 8000 серії стійку та регульовану висоту їзди, подальше поліпшення комфорту їзди, в результаті чого новий стандарт досвіду водія для трактора такого розміру та потужності та подальше підвищення продуктивності праці», — сказав керуючий директор JCB Agriculture Джон Сміт.

Вантажопідйомність на задній підвісці збільшилася удвічі до 5 тонн.

Вихідні потужності залишаються незмінними при 209 кВт (280 к.с.) і 250 кВт (335 к.с.) при номінальній швидкості, піднімаючись до 228 кВт (306 к.с.) і 260 кВт (348 к.с.) при повному навантаженні. 

Інтервалам обслуговування масла та фільтрів подовжено до 600 годин. Після деякого часу роботи двигуна на холостому ходу, нова функція вимикає двигун. Цю функцію можна відключити в ситуаціях, коли це було б недоцільно.

Система точного наведення тепер доступна для тракторів Fastrac 8000 від дилерів JCB Agriculture для доповнення післяпродажних систем, які можна придбати для використання встановленої на заводі інфраструктури “готова рульова” електроніка.

Пакет Trimble GFX-750 включає супутникову сигнальну антену, встановлену на даху NAV-900, та дисплей у кабіні GFX-750, який має операційну систему Android та настроюваний макет для 10-дюймового (256 мм) кольорового сенсорного екрана високої чіткості.

Окрім супутникового позиціонування, GFX-750 може використовуватися для відображення подачі камери або віртуального терміналу ISOBUS для операційних програм, а також є вибір SBAS, RangePoint RTX, OmniStar, CentrePoint RTX, VRS та RTK, послуги з корекції сигналів для точність передачі до менш ніж 25 мм.

Читайте також: Найшвидший у світі трактор JCB Fastrac Two покажуть на LAMMA-2020

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!