Техніка

«Інтерпайп» забезпечив військових запчастинами та спецтехнікою на 2,4 млн грн

Українська промислова компанія «Інтерпайп» надала бригадам Збройних сил України у Дніпропетровської області, в лавах яких служить чимало її мобілізованих працівників, матеріальну допомогу вартістю 2,4 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, «Інтерпайп» передав запчастини для ремонту вантажної техніки – шини, акумулятори та додаткові інструменти. Це один з головних запитів українських захисників, оскільки техніка постійно потрапляє під обстріли, колеса «січуть» осколки снарядів, а акумулятори в польових умовах доводиться часто міняти. Ця партія стала однією з найбільших. Усього ІНТЕРПАЙП передав військовим 80 шин і понад 30 акумуляторів.

Окрім автозапчастин, «Інтерпайп» передав до однієї з бригад Дніпропетровської області необхідну техніку для виконання бойових завдань і облаштування командних пунктів. Зокрема, військові отримали 6 зарядних станцій і сонячні панелі, що необхідні для живлення техніки в польових умовах. Завдяки таким станціям можна підзарядити будь-що, наприклад, дрони для аеророзвідки, або забезпечити роботу терміналів супутникового інтернету Starlink.

Захисникам також доправили по 10 потужних ноутбуків і принтерів, що необхідні для обміну відеоінформацією з дронів, друку карт, тощо. Військові ще отримали 20 смартфонів і акумулятори до дронів. Вони дозволять швидко змінювати комплект техніки, якщо попередній вже розрядився. Також захисникам передали підсилювачі радіосигналу, мобільного зв’язку та інтернету й підзорні труби.

«Це були дуже специфічні запити. Наші фахівці із закупівель працюють у режимі постійного пошуку вже понад 100 днів війни. Часто шукають речі, яких ми раніше ніколи не потребували. Але зараз команда призвичаїлась до нового формату роботи, вже знаємо й розуміємо, що треба та чому. Працюємо, щоб якнайшвидше знайти та передати необхідне нашим військовим», – зазначає директорка з комунікацій «Інтерпайп» Людмила Новак.
 
Таким чином компанія «Інтерпайп» системно допомагає військовим Дніпропетровщини, які зараз боронять Україну. Загалом на допомогу армії та цивільному населенню вже спрямували понад $25 млн.

Нагадаємо, на потреби ЗСУ потрібні безпілотники в будь-якому стані.