Техніка

Hyundai Motor Group обладнає всі свої автомобілі системою водневих паливних елементів

Південнокорейська компанія Hyundai Motor Group планує стати першим світовим автовиробником, що оснастить усі моделі своїх комерційних автомобілів системою паливних елементів.

Про це повідомляє SpecMachinery.com.ua.

Зазначають, що на всесвітньому онлайн-форумі Hydrogen Wave компанія Hyundai Motor Group представила свої плани щодо популяризації водневої енергетики до 2040 року. Так, виробник планує до 2028 року забезпечити водневими паливними елементами всі свої комерційні автомобілі.

«Виробник також розробляє тягач на базі XCIENT Fuel Cell, що випустять у 2023 році. У планах і розробка 5-7-метрового спеціалізованого автомобіля на паливних елементах для ринку легких комерційних автомобілів. Крім цього, в ході онлайн-форуму Hyundai представила концепцію під назвою Trailer Drone – систему транспортування контейнерів на водневому паливі з подвійною конфігурацією e-Bogie, здатну працювати повністю автономно», – йдеться у публікації.

Для досягнення всіх цих цілей в 2023 році Hyundai планує представити систему паливних елементів третього покоління, що зараз перебуває на стадії розробки. Система матиме два варіанти потужності паливних елементів: 100 кВт і 200 кВт, для легкових і комерційних автомобілів відповідно.

Також у Hyundai Motor Group обіцяють, що завдяки цьому до 2030 року ціни на автомобілі на паливних елементах будуть порівнянні з цінами на акумуляторні електромобілі.

Раніше повідомлялося, що Deutz виводить на ринок свій перший водневий двигун.