Техніка

ХТЗ до кінця лютого збирається випускати 150 тракторів на місяць

ХТЗ до кінця лютого збирається випускати 150 тракторів на місяць

Харківський тракторний завод (ХТЗ), який відновив роботу 6 січня 2017 року після багатомісячного простою, днями випустить перший трактор, а до кінця лютого планує вийти на випуск 150 тракторів на місяць.

Про це повідомив власник і президент групи компаній DCH Олександр Ярославський.

«Перший трактор (випускаємо) днями і виходимо в місяць на 100 одиниць, а до кінця лютого ‒ на 150 одиниць», ‒ сказав він у кулуарах «Українського сніданку» в Давосі.

За словами Ярославського, переважними ринками збуту продукції ХТЗ будуть Іран і Туреччина.

Олександр Ярославський зазначив, що з розрахунку 150 тракторів на місяць в цілому на рік очікується близько 2 тис. одиниць.

«Моя мрія ‒ випускати 3,5-4 тис. тракторів на рік. Але завод простояв 10 місяців, збитків ‒ $8 млн. Все зруйновано, всі зв’язки зруйновані, зараз за 24 години ми все відновлюємо», ‒ зазначив власник DCH.

За його словами, сьогодні на підприємстві працює більше 3 тис. людей, але потрібно ще добрати працівників.

Він також повідомив про необхідність відновити зв’язки з постачальниками комплектуючих і матеріалів і додав, що нових постачальників шукати не планується.

«Треба просто відновити зв’язки. Це 2 тис. суміжників, у тому числі багато зарубіжних», ‒ підкреслив Олександр Ярославський.

Щодо постачальників із Росії він зазначив, що тут у першу чергу керуватиметься законом.

«Що робити ‒ будемо якось петляти. Але правило перше, звичайно, ‒ не порушувати закон. Я не політик, я ‒ бізнесмен. Якщо закон порушується, виходить, не будемо, якщо ні ‒ тоді будемо», – пояснив і президент групи DCH.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!