Техніка
Головне:
Техніка

HORSCH презентував машини вищого технологічного рівня

Сівалка HORSCH Maestro SX

У рамках відкриття представництва компанія HORSCH представила останні новинки: сівалку Maestro SX, самохідний обприскувач Leeb VL і просапний культиватор Transformer VF.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Зазначають, що сівалка Maestro SX отримала принципово новий висівний дозатор AirSpeed, у якому застосовується надмірний тиск замість вакууму. Це підвищило загальну продуктивність на 25%. Також машину оснащено бункером для насіння й добрив великого розміру, а за бажанням можна замовити бак для рідких добрив.

У конструкції самохідного обприскувача Leeb VL інженери також втілили концепцію високої продуктивності.

Самохідний обприскувач HORSCH Leeb VL

«Ця машина має великий кліренс, що дозволяє використовувати її упродовж усього періоду вегетації навіть високорослих культур. А бак об’ємом на 6 м³ зменшує кількість заправок. Особливістю самохідного обприскувача є те, що машину розробляли з урахуванням українських умов і побажань місцевих фермерів», – відзначають у публікації.

Міжрядний культиватор HORSCH Transformer VF

Ще одна новинка – міжрядний культиватор Transformer VF, що уже встиг попрацювати на полях Херсонщини й показав себе з кращого боку. Машина має високу раму (660 мм), що дає змогу проводити культивацію високих культур. Ширину міжрядь можна змінювати в діапазоні від 25 до 90 см. Тут навіть передбачено функцію SectionControl, яка забезпечує індивідуальне керування кожним просапним агрегатом. У разі виїзду на край поля, клин або вже оброблену площу, робочі органи автоматично підіймаються.

Нагадаємо, в Україні вперше у світі презентували автономну роботизовану сівалку Horsch Robo.

Журнали