Техніка

ХМЗ хоче виробляти комбайни спільно з фінською Sampo Rosenlew

ХМЗ хоче виробляти комбайни спільно з фінською Sampo Rosenlew

Директор Херсонського машинобудівного заводу Олександр Олійник презентував проект створення спільного виробництва комбайнів SKIF 280 Superior із фінською компанією Sampo Rosenlew Ltd.

Про це повідомили в Херсонській облдержадміністрації.

Термін реалізації проекту ‒ п’ять років (2017-2022 роки). Загальна сума інвестицій для його реалізації – 373,8 млн грн.

За цей період планується випустити 1,46 тис. комбайнів на загальну суму 5,9 млрд грн, іншого пристосування до комбайнів та іншої сільгосптехніки – на суму 2,8 млрд грн. Очікуваний чистий прибуток складає 1,5 млрд грн.

За підтримки держави буде забезпечений прискорений розвиток вітчизняного комбайнобудування для організації ефективного виробництва товарного зерна в аграрному секторі України.

Реалізація проекту має збільшити надходження до державного та обласного бюджетів у вигляді податків і зборів – 820,5 млн грн.

Будуть збережені існуючі 540 робочих місць на підприємстві і створяться 610 нових. У суміжних галузях буде створено до 4 тис. нових робочих місць.

«Ми напрацювали декілька варіантів для того, щоб вже поставити комбайни на конвеєр», ‒ зазначив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Наступний етап ‒ цільова нарада в Міністерстві економіки, щоб чітко окреслити механізми підтримки комбайнового заводу, уточнив він.

Цього року Херсонський машинобудівний завод зібрав чотири комбайни SKIF 280 Superior. Один комбайн, за словами Олександра Олійника, вже придбав місцевий сільгоспвиробник.

Довідка

SKIF 280 Superior є перелицьованою версією фінського комбайна Sampo Rosenlew SR 3085 Superior.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!