Техніка

Grimme автоматизує збирання картоплі за допомогою Speedtronic-Web

Компанія Grimme випустила систему Speedtronic-Web, яка повністю автоматизує контроль швидкості основних транспортерів комбайна, мінумізуючи втручання оператора.

Про це повідомляє Аgroportal24h.

Видання зазначає, що на збирання картоплі впливає безліч факторів, таких як кількість картоплі, грунту, каміння, грудок тощо – які проходять через комбайн. Зазвичай оператор регулює проходження цих матеріалів через комбайн, використовуючи контроль швидкості та налаштування комбайна. Якщо рух матеріалу через комбайн незначний, ресурс комбайна використовується не повністю. Якщо проходження матеріалу значне, збільшується ризик блокування основних транспортерів. Таким чином, оператору часто доводиться виконувати ряд ручних операцій.

Система Speedtronic-Web автоматично керує швидкістю транспортерів залежно від швидкості руху та навантаження. Це запобігає засміченню, оскільки швидкість автоматично збільшується зі збільшенням тиску на привід головного транспортера. Якщо тиск впаде до певного рівня, швидкість знову регулюється. Ця система забезпечує ощаднне і в той же час досить потужне збирання врожаю. І оператор може звільнитися від усіх завдань ручного моніторингу та контролю та може повністю зосередитися на загальному процесі збирання.

Ця системаопціонально встановлюється на дворядні комбайни VarioDrive EVO 280 та 290 з 2020 року. Якщо замовник купує іншу опціональну систему Speedtronic-Sep для автоматичного регулювання подальшої обробки зібраної культури, він отримує майже повністю автоматичний комбайн для картоплі, моркви, цибулі та інших коренеплодів. Система Speedtronic-Web також може використовуватися в самохідному комбайні картоплі Grimme Varitron 470.

Читайте також:Чотирирядні картоплезбиральні комбайни Grimme стали просторішими, потужнішими і розумнішими

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!