Техніка

GEA випустив новий насос для перекачування гною на молочних комплексах і свинофермах

GEA випустив новий насос для перекачування гною на молочних комплексах і свинофермах

Концерн GEA випустив новий насос Super Slider, сконструйований спеціально для застосування на молочних та відгодівельних комплексах ВРХ, а також свинофермах, що мають кілька різних лагун.

Super Slider – це восьмидюймовий насос для перекачування гною із можливістю налаштування довжини і широким спектром застосування, що може використовуватися для лагун різної глибини, повідомили в компанії.

Насос маневрений та доступний для двох типів глибин: від 8 до 12 футів (2,44 до 3,66 м) та від 10 до 16 футів (3,05 до 4,88 м).

Завдяки телескопічній рамі новий насос замінить два або три інших насоса, що призведе до скорочення витрат та підвищення ефективності роботи, зазначили в GEA.

Наразі лінійка Super Slider складається з подовженої конструкції відкидного насосу з 3 точками кріплення, нової конструкції відкидного насосу з 2 точками кріплення, а також конфігурації причепа для транспортного засобу.

Довідка

GEA є одним з найбільших у світі виробників обладнання та технологій для харчової та переробної промисловості, а також широкого спектру обладнання для інших промислових галузей.


AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!