Техніка
Головне:
Техніка

«Фрегат» може забезпечити дощувальними машинами всі поля зони ризикованого землеробства

На I Міжнародному інвестиційному форумі «ПІВДЕННА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ» керівник бізнесу «Фрегат» Артур Херувімов виступив з доповіддю, в якій відзначив потужності підприємства та інноваційне оснащення дощувальних машин.

Про це повідомляє перс-служба компанії.

Доповідь Артура Херувімова була присвячена підвищенню конкурентоспроможності продукції національного підприємства «Фрегат» та імпортозаміщенню в галузі зрошення. Так, він запевнив присутніх, що потужностей заводу вистачає, аби забезпечити в короткостроковій перспективі дощувальними машинами всі поля України в зонах ризикованого землеробства.

«Наразі наша техніка не поступається за технічними та експлуатаційними характеристиками світовим лідерам ринку. Вона оснащена системою дистанційного керування та моніторингу FregatSmart, що дозволяє віддалено контролювати процес зрошення, аналізувати дані та удосконалювати схему поливу», – відзначив Артур Херувімов.

Крім того, клієнти компанії «Фрегат» отримують повну технічну та сервісну підтримку 24/7 та мають компенсацію коштів, витрачених на купівлю техніки.

Нагадаємо, «Фрегат» впроваджує ERP-систему для оптимізації виробничих процесів.

Журнали