Техніка
Головне:
Техніка

Fliegl представив онлайн-конфігуратор для замовлення сільгосптехніки

Fliegl Agrartechnik представив онлайн-конфігуратор, що допоможе фермеру, підряднику або дилеру швидко та легко знайти потрібний продукт.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначають, що причиною такої розробки став постійно зростаючий попит на сільгосптехніку, багато варіантів виконання, а також складні правила та обладнання для конкретної країни. Мета полягає в тому, щоб надати замовнику більше можливостей, гарантувати зручність збірки, а також автоматизувати та спростити процеси.

 З квітня конфігуратор інтегрований у домашню сторінку Fliegl і доступний для всіх охочих

«На головній сторінці можна самостійно зібрати з нуля будь-який агрегат за вашим вибором. Система побудована таким чином, що під час заповнення форми необхідно дотримуватися певної послідовності. Це гарантує, що пропонуються тільки опції та обладнання, які можуть бути реалізовані в поєднанні з уже обраними функціями. Так, завжди гарантується технічна можливість збірки», – відзначають у публікації.

Наразі онлайн-конфігуратор доступний на шести мовах. Разом з тим міжнародні правила щодо обраних транспортних засобів та устаткування автоматично зберігаються разом із вибором країни доставки.

«Після завершення налаштування можна роздрукувати лист обладнання з власним номером. Потім відповідальний дилер або співробітник Fliegl може швидко і легко замовити продукт за номером. Автономна версія забезпечує гнучку підтримку клієнтів незалежно від підключення до Інтернету», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, машини Fliegl для внесення рідкої органіки мають низький викид аміаку. Раніше повідомлялося, компанія Fliegl представила багатофункціональну ланцюгову борону KSE 680.

Журнали